Asilo by Entra

Asilo to drzwi wewnętrzne z wysokiej jakości materiałów, wykonane z niezwykłą starannością, by zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Drzwi ukryte - minimalizm w każdym calu

Drzwi ukryte opierają się na minimalistycznej formie i prostym designie. Dodano do tego nieskomplikowany montaż i cenę dostępną dla wszystkich.

Drzwi do samodzielnego wykończenia

Powierzchnia drzwi LINATE ZERO przygotowana jest do malowania obustronnie farbą akrylową, tapetowania lub pokrycia np. tynkiem strukturalnym. Daje to nieskończone możliwości aranżacji oraz niebywałe efekty wizualne. Drzwi Linate Zero to produkt dla tych, którzy lubią często zmieniać swoje otoczenie, gdyż dają możliwość wielokrotnego wykończenia. Na zdjęciu pokazano przykładowe drzwi pokryte tynkiem strukturalnym imitującym beton.

Drzwi pełne

Powrót do natury. Drzwi Villagio nawiązują do stylistyki drzwi do stodoły jednocześnie wykonane są w bardzo nowoczesny sposób. Świetnie pasują do wnętrz w eklektycznym stylu - łączącym odmienne nurty, w celu stworzenia unikalnego efektu.

Drzwi ramiakowe

Eleganckie i praktyczne. Klasyka w nowoczesnym wydaniu. Szprosy wykonane przy pomocy specjalnej techniki druku na szkle. Zastosowane szkło jest dwuwarstwowe - pomiędzy taflami zalaminowano folię o zróżnicowanej transparentności. Tafla jest przeźroczysta tylko w miejscu szprosów.

1 komentarz


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.