ogólna

Drzwi ukryte kolekcji Entra

Basic

BASIC to oferta dla tych, którzy nie znaleźli w powyższych propozycjach tego czego szukali. Drzwi z tej kolekcji przygotowane są do pokrycia dowolnym wykończeniem stosowanym do pokrycia ścian jak farba akrylowa, tapeta czy tynki strukturalne.

Minimal

Gama drzwi lakierowanych o gładkiej, matowej powierzchni. W kolekcji można znaleźć drzwi w uniwersalnej bieli, ciepłych odcieniach beżu oraz modnych szarościach.

Nature

NATURE to zbiór wykończeń fornirowanych, wprowadzających do wnętrza ciepły i przytulny charakter drewna. Niespotykane dotąd geometryczne ułożenie forniru na skrzydle drzwiowym zapewnia wyjątkowe wrażenia estetyczne.

Industrial

INDUSTRIAL to wykończenia o wyraźnej fakturze, nawiązujące do wnętrz o surowym charakterze. Zastosowanie rdzy, marmuru, betonu czy stali jako elementu wykończenia powierzchni drzwi jest teraz możliwe. To niezwykle inspirujące rozwiązanie dla odważnych projektantów szukających nowatorskich rozwiązań.

Lucky

Bezkompromisowe, odważne kolory. Wyraźne i kontrastowe drzwi nie pozostaną niezauważone, wręcz staną się punktem centralnym pomieszczenia, aby każdego ranka powodować uśmiech na twarzy mieszkańców.

Superior

Drzwi pokryte szkłem, ceramiką lub innym materiałem o maksymalnej grubości 4 mm. Ościeżnica umożliwia wykończenie ściany tym samym materiałem, zapewniając ochronę dla narożników i łatwy montaż dotąd trudnych w stosowaniu materiałów. To dopełnienie niezwykłej kolekcji, która nie jest zamknięta w kilka propozycji, ale stanowi narzędzie w rękach projektanta do kreatywnej pracy i samodzielnego wyboru materiałów.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.