Jako przedstawiciele firmy Wikęd, pragniemy Państwa poinformować o nowościach jakie zostały wprowadzone do kolekcji zewnętrznych drzwi stalowych.

 

KOLEKCJA FUTURE INOX

Wyjątkowy, nowoczesny design w którym płaszcz skrzydła jedno lub dwukolorowy
zlicowany jest z ramką INOX i szkleniem dając nam możliwości tworzenia zupełnie nowych, wyjątkowych wzorów drzwi.

Kolekcja Glass Design

Nowy rodzaj przeszklenia z zewnętrznej strony zlicowanego z powierzchnią
skrzydła. Szklenie oparte na tzw. „lustrze weneckim”, ale wzbogacone efektem czarnej obwoluty, wyposażone w czarne „ciepłe ramki”. Od strony wewnętrznej skrzydła szybę zamyka ramka INOX lub BLACK również wpuszczona w skrzydło i zlicowana z powierzchnią zewnętrzną.

O jakości

SKRZYDŁO WYPEŁNIONE PIANĄ PUR RAMIAK Z DREWNA KLEJONEGO

Stabilność drzwi i ich długowieczność to nie przypadek. To przede wszystkim odpowiednio zaprojektowana konstrukcja wspierana przemyślanym procesem technologicznym oraz wysokiej jakości komponenty.
Drzwi WIKĘD produkowane są z wykorzystaniem piany poliuretanowej metodą zalewania, polegającej na wypełnianiu środka drzwi optymalnie dobranym czynnikiem. Wykorzystując prasy o dużym nacisku, w których drzwi znajdują się do pełnego zastygnięcia i wypełnienia całej wewnętrznej przestrzeni, produkujemy dla Państwa drzwi spełniające najwyższe standardy.
Kolejnym elementem stabilizującym konstrukcję jest ramiak z drewna warstwowo klejonego dodatkowo łączonego na mikrowczepy, który jest częścią konstrukcyjną wewnątrz skrzydła. Stosując zalewowe wypełnienie pianą PUR oraz drewniany ramiak, minimalizuje się możliwość wypaczenia drzwi, korzystnie wpływając na stabilność całej konstrukcji na długie lata.

PRZESZKLENIA Z TZW. CIEPŁYMI RAMKAMI MIĘDZYSZYBOWYMI

W standardzie każde z przeszkleń stosowane w drzwiach WIKĘD posiada tzw. ciepłą ramkę znacząco polepszającą parametr termiczny pakietu szybowego. Zastosowanie takiego rozwiązania ogranicza w zdecydowany sposób efekt mostka termicznego szyby, jednocześnie minimalizując możliwość pojawiania się skroplin wody w bocznych partiach przeszkleń.

 

Modele Glass Design

Modele Future Inox

1 komentarz


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.