Parmax, Twoje drzwi drewniane


Parmax to firma produkująca drzwi zewnętrzne, wykorzystująca najnowocześniejsze technologie, wyprzedzająca designerskie trendy i co najważniejsze, ciesząca się olbrzymim uznaniem wśród klientów. Swój prestiż zawdzięcza pedantycznej dbałości o najdrobniejsze detale i precyzji wykonania. Estetyczna elegancja przyciąga spojrzenia, lecz to, co niewidoczne dla oczu – trwałość,
funkcjonalność, energooszczędność – jest równie istotne dla doświadczonych ekspertów, którzy nieustannie troszczą się o najwyższą jakość naszych produktów.

Drzwi PARMAX

Niepowtarzalny wygląd, bezpieczeństwo oraz izolacyjność cieplna, niezależnie od pory dnia, roku oraz warunków atmosferycznych.

TOP DESIGN INOX

Top Design INOX to spójne powiązanie klasycznego piękna drewna z wyróżniającym okuciem INOX. Szlachetność i innowacyjny urok tak przemyślanej konstrukcji drzwi nadaje precyzyjne umiejscowienie okucia INOX w idealnie zespolonej strukturze skrzydła. Doskonała spójna więź drewna i INOX-u stanowi wymarzoną aranżację dla każdego nowoczesnego domu.

TOP DESIGN PLUS

Okazałość kolekcji Top Design PLUS to połączenie klasycznej elegancji i mistrzowskiego wykonania. Nieodzowną cechą drzwi zewnętrznych kolekcji Top Design PLUS jest wyróżniające ją zróżnicowane frezowanie.

DRZWI CAŁOSZKLANE

Przestrzeń, dużo światła i poczucie lekkości, czyli to czego poszukują dzisiaj projektanci wnętrz. Drzwi całoszklane sprawdzą się nie tylko w nowoczesnym biurze, ale w każdym wnętrzu poczynając od stylu prowansalskiego, przez rustykalny po skandynawski minimalizm. Dzięki zastosowaniu odpowiednio hartowanego szkła i precyzji wykonania drzwi całoszklane będą estetyczne i bezpieczne przez długie lata.

DRZWI ZE STRUKTURĄ BETONOWĄ

Zwykły beton zamieniony w dzieło sztuki. Ujęty w eleganckie drewniane lub aluminiowe ramy tworzy drzwi jednocześnie pancerne i eleganckie. Równocześnie lekkie, bo betonowa nakładka to tylko szykowny kamuflaż, skrywający trwałą i lekką konstrukcję. Spróbuj odkryć z nami piękno betonu, a efekty Cię zaskoczą. To propozycja dla osób ceniących niebanalne formy i niespotykane rozwiązania. To drzwi niewątpliwie oryginalne, bezdyskusyjnie wyjątkowe.

TOP DESIGN GLASS

Drzwi Top Design GLASS – elegancja i wysoka jakość. Innowacyjne połączenie płaszczyzn drewna i szkła nadaje niepowtarzalny wygląd kolekcji Top Design GLASS. Naturalne drewno połączone ze szkłem, z uwzględnieniem proporcji co do wielkości i kształtu przeszkleń, to efektowne połączenie dla osób lubiących eleganckie rozwiązania. Wzornictwo, dobrana kolorystyka oraz materiał z jakiego wykonane są drzwi nadają im indywidualny i niepowtarzalny charakter.

DRZWI ALUMINIOWO DREWNIANE

Klimat nie rozpieszcza. Piekące słońce, ulewny deszcz, mróz i śnieg, gwałtowne zmiany temperatury. Twoje drzwi muszą sprostać zmiennym warunkom atmosferycznym, ale równocześnie podkreślić indywidualny charakter elewacji, czy bryły budynku. Udany alians nieprzemijającej szlachetności drewna z nowoczesnym sznytem aluminium, daje to, czego Państwo oczekują – piękno i trwałość. To drzwi dla klientów ceniących sobie oryginalny i ponadczasowy styl.

DRZWI ENERGOOSZCZĘDNE

Drzwi Energooszczędne (pasywne) – wysokiej klasy zewnętrzne drzwi drewniane – to gwarancja nowoczesnego wzornictwa, perfekcyjnego wykonania, pieczołowitej konstrukcji i komfortu użytkowania. Nasze drzwi Energooszczędne spełniają bardzo wysokie wymogi budownictwa pasywnego i energooszczędnego. Dodatkowo drzwi kryte są systemem lakierniczym PROTECT ułatwiającym ich utrzymanie w doskonałej czystości oraz dobrej odporności na zarysowania. Nasze drzwi Energooszczędne (pasywne) stanowią idealne rozwiązanie dla osób szukających komfortu i bezpieczeństwa.